BOTANIS Šildantis Arklių balzamas KREMAS 250ml

Prekės kodas:
3,49 €

Aprašymas

BOTANIS Šildantis Arklių balzamas KREMAS 250ml

Kremas šildo ir atpalaiduoja raumenis, suaktyvina kraujotaką.Balzamas-kremas naudojamas patyrus raumenų ar sąnarių traumas (praėjus uždegiminiam procesui) arba prieš aktyvią fizinę veiklą, norint apšildyti raumenis ir sąnarius, pagerinti raiščių lankstumą. Sudėtyje esantys eukalipto, kamparo, paprastojo kaštono, arnikos, čiobrelio, šeivamedžio, ramunėlių, rozmarinų, alijošiaus ir melisos ekstraktai šildydami atpalaiduoja raumenis, malšina skausmą, gerina kraujotaką ir regeneruoja. Kremas taip pat tinka krūtinės lastos įtrynimams norint palengvinti atsikosėjimą.

Naudojimas: Kremu patepti pasirinktą vietą ir lengvais sukamaisiais judesiais įmasažuoti. Kremas gerai pasiskirsto ir greitai įsigeria.

Įspėjimas: tik išoriniam naudojmui. Vengti kontakto su atviromis žaizdomis, gleivine bei akimis. Patekus balzamo į akis, gausiai skalauti vandeniu. Nerekomenduojama vaikams iki 12 metų! Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje! Nepatartina tepti viso kūno. Itin retais atvejais gali pasireikšti alerginė odos reakcija kuriai nors balzamo sudedamajai daliai. Tokiu atveju nedelsiant nutraukti naudojimą. Alerginiai reakcijai neišnykus, kreipkitės į savo šeimos gydytoją.

Dėl šildančio poveikio, oda gali parausti. Tai normali odos reakcija į balzamą parodanti suaktyvėjusią kraujo apytaką.

Gamintojas: „Glancos“ GmbH, Am Brögel 19a, 42283 Wuppertal, Vokietija.

Galiojimas: 8 mėn. nuo atidarymo.