Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Šaldantis purškalas „Bonum Ice Spray“, 400 ml

Prekės kodas:
6,00 €

Aprašymas

Pakuotė: 400 ml (aerozolinis balionėlis).

II a klasės medicinos priemonė.

Šaldantis purškalas „Bonum Ice Spray“

Didelės talpos flakonas - net 400 ml šaldančio purškalo.

  •  „Dispo Ice Spray“ yra paruoštas naudoti šaldantis purškalas. Jis turi patogų purkštuką, kuris tiksliai nukreipia šaldantį srautą į traumuotą vietą.

  • Indikacijos: traumų atvejais, naudojamas skausmo malšinimui, tinimo bei hematomų prevencijai.

  • Puikiai tinka sportuojantiems, taip pat esant smulkioms buitinėms traumoms: patempimams, sumušimams ir nikstelėjimams.

  • Greitai atšaldo traumuotą vietą ir taip sumažina skausmą.

  • Patogus naudoti. Aktualus visiems.

Paskirtis: greitam ir efektyviam pažeistos kūno dalies atšaldymui.

Naudojimas: Prieš naudojimą sukrėsti flakoną. Purkšti ant reikiamos vietos 3-4 sekundes iš 20 cm atstumo, kol ant purškiamos vietos pasirodo baltos putos / šerkšnas. Jeigu būtina, pakartokite procedūrą. Prieš naudojant kūdikiams, vaikams, vyresniems žmonėms, kurie turi diabeto, širdies ir kraujagyslių apykaitos sutrikimų ir odos nejautrumą, Raino sindromą, reikia pasikonsultuoti su gydytoju.

Vienintelis reikalavimas: purkšti ne iš artesnio kaip 20 cm atstumo, kad būtų išvengta odos sudirginimų ir smulkių nudegimų.

SVARBU: Nenaudokite ant žaizdų ir nubrozdinimų . Išvenkite netinkamo ir besaikio purškalo naudojimo, kad nesusikauptų degios dujos. Neįkvėpkite ir nepurkškite į akis. Jei taip atsitiktų, nuplaukite vandeniu ir kreipkitės į gydytoją.

Sudėtis: izobutanas, propanas, butanas, mentolis.

Tik išoriniam naudojimui!

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

 

Įspėjimai: balionėlyje – suspaustos dujos! Ypatingai degus! Nepurkšti ant liepsnos! Naudoti tik gerai vėdinamoje patalpoje arba lauke. Neįkvėpti balionėlio turinio ir vengti kontakto su akimis – jei turinio pateko į akis, nedelsiant jas praplauti vandeniu! Vengti galimų elektrostatinių iškrovų. Laikykite toliau nuo saulės spindulių ir saugokite nuo didesnės kaip +50 laipsnių temperatūros. Saugokite nuo ugnies ir kibirkščių. Patalpoje, kurioje naudojamas šis purškalas negalima rūkyti. Nepurkšti ant žaizdų ar pažeistų odos vietų! Nenaudoti žmonėms, kurie alergiški mentoliui ir jo derivatams. Būtina pasitarti su gydytoju, jei ruošiatės naudoti kūdikiams, mažiems vaikams, senjorams, žmonėms, sergantiems diabetu, širdies kraujagyslių ligomis, turintiems kraujotakos sutrikimų arba odos nejautrą (Raynaud sindromas)!

Gamintojas: Dispotech Srl, Via al piano 29, 23020 Gordona (SO), Italija.

Įgaliotasis platintojas: UAB „Interlux“, Aviečių g.16, LT-08418 Vilnius.